Biblioteka Apie biblioteką Naujienos Bibliotekos mokymai kovo mėnesį

Bibliotekos mokymai kovo mėnesį

2017-03-20
Bibliotekos mokymai kovo mėnesį
Visą kovo mėnesį studentus kviečiame dalyvauti bibliotekos organizuojamuose mokymuose!

Kovo 7 d. 15.00 val. (antradienis) Mokslinės informacijos paieška baigiamiesiems darbams
Kovo 9 d. 15.00 val. (ketvirtadienis) Informacijos tvarkymo įrankiai (Refworks, Mendeley)

Kovo 14 d. 15.00 val. (antradienis) Mokslinės informacijos paieška baigiamiesiems darbams
Kovo 16 d. 15.00 val. (ketvirtadienis)   Informacijos tvarkymo įrankiai (Refworks, Mendeley)

Kovo 21 d. 15 val. (antradienis) Mokslinės informacijos paieška baigiamiesiems darbams
Kovo 23 d. 15 val. (ketvirtadienis) Informacijos tvarkymo įrankiai (Refworks, Mendeley)

Kovo 28 d. 15 val. (antradienis) Mokslinės informacijos paieška baigiamiesiems darbams
Kovo 30 d. 15 val. (ketvirtadienis) Informacijos tvarkymo įrankiai (Refworks, Mendeley)

Registracija >>>
Mokymai vyks VGTU bibliotekoje, Bendradarbystės erdvėje (Saulėtekio al. 14, 2 aukštas).