Biblioteka Apie biblioteką Naujienos Bibliotekos mokymai lapkričio mėnesį

Bibliotekos mokymai lapkričio mėnesį

2017-10-25
Bibliotekos mokymai lapkričio mėnesį
Visą lapkričio mėnesį studentus kviečiame dalyvauti bibliotekos organizuojamuose mokymuose Bendradarbystės erdvėje (Saulėtekio al. 14, 2 aukštas):

Lapkričio 7 d. 15 val. (antradienis) Mokslinės informacijos paieška rašto darbams.

Lapkričio 14 d. 15 val. (antradienis) Mokslinės informacijos paieška rašto darbams.
Lapkričio 16 d. 15 val. (ketvirtadienis) Informacijos tvarkymo įrankiai Mendeley, Refworks, Citavi.

Lapkričio 21 d. 15 val. (antradienis) Mokslinės informacijos paieška rašto darbams.
Lapkričio 23 d. 15 val. (ketvirtadienis) Informacijos tvarkymo įrankiai Mendeley, Refworks, Citavi.

Lapkričio 28 d. 15 val. (antradienis) Mokslinės informacijos paieška rašto darbams.
Lapkričio 30 d. 15 val. (ketvirtadienis) Informacijos tvarkymo įrankiai Mendeley, Refworks, Citavi.

Registracija į mokymus >>>
    • Indrė Ereminė