Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Biblioteka Apie biblioteką Naujienos Susitikimas su Rimantu Kmita, „Pietinia kronikas” autoriumi

Susitikimas su Rimantu Kmita, „Pietinia kronikas” autoriumi

2017-04-19
Susitikimas su Rimantu Kmita, „Pietinia kronikas” autoriumi
Balandžio 27 d. 16 val. kviečiame į romano „Pietinia kronikas“ pristatymą.
 
Šiauliai. Vieno vaikino istorija iškart po nepriklausomybės. Kožos ir treningai, meilė ir pinigai, laukinis kapitalizmas ir regbis. Juokas pro ašaras…i viskas – originals.
Rimantas Kmita – literatūros kritikas, poetas, rašytojas – pirmuoju savo romanu „Pietinia kronikas“ stato Šiauliams paminklą. Tai knyga apie Šiaulius, parašyta Šiaulių šneka. Apie bachūrą iš Pietinio rajono anais laukiniais laikais.
„Pietinia kronikas“ – romanas, kokio Lietuvoje dar nebuvo. Laiko mašina, be atsikalbinėjimų panardinanti į netolimą istoriją – XX a. pabaigą. Skaitytojas neturi kur trauktis. Atsivertęs knygą, jis jau yra ano meto Šiauliuose, mato jaunus BIX, GIN‘ GAS, treningus ir kambarį su „Rembo“ plakatu ant sienos, važiuoja su tašėmis į Latviją, žaidžia regbį, įsimyli ir nusivilia. Bet tai dar ne viskas. Jis ne tik mato, patiria, bet ir girdi. Nes Šiaulių šneka liejasi laisvai.
 
Dalyvauja knygos autorius. Kalbinsime, dalinsimės įspūdžiais ir gera nuotaika. 
Nepraleiskite galimybės iš pirmų lūpų išgirsti žaismingus kūrinio epizodus šiaulietiška, daugelį nusišypsoti privertusia, šnekta.
 
VGTU biblioteka, Aktyvaus mokymosi erdvė (Saulėtekio al. 14, 2 auštas, 217)
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Asta Katinaitė Griežienė
  • Tomas Bakšinskas
  • Orinta Sajetienė
  • Indrė Ereminė
  • Justė Kareivaitė