Biblioteka Apie biblioteką Naujienos Testuojamos EBSCO duomenų bazės

Testuojamos EBSCO duomenų bazės

2017-09-27
Testuojamos EBSCO duomenų bazės
Kviečiame išbandyti per EBSCOhost platformą testuojamas duomenų bazes!

Academic Search Ultimate – viso teksto, recenzuojami mokslo žurnalai įvairiomis temomis.
Business Source Ultimate – viso teksto, recenzuojami mokslo žurnalai verslo ir vadybos temomis.
Applied Science & Technology Ultimate – viso teksto straipsniai matematikos, informatikos, chemijos inžinerijos, energijos išteklių, robotų, verslo ir socialinių technologijų temomis.
Humanities Source Ultimate – viso teksto žurnalai įvairiais socialinių mokslų aspektais.
Sociology Source Ultimate and One Belt One Road Reference Source – viso teksto žurnalai ekonomikos, sociologijos, kultūros temomis.
Art & Architecture Complete – viso teksto knygos ir žurnalai architektūros ir meno temomis.

Duomenų bazės prieinamos per EBSCOhost platformą iki 2017 m. lapkričio 30 d.

Prieiga galima iš VGTU kompiuterių tinklo. Naudojantis VPN paslauga prie šių duomenų bazių galima prisijungti iš namų.