Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Biblioteka Baigiamųjų darbų talpinimas eLABa ETD
Mokslinės informacijos skyrius
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 251 2174
El. paštas publikacijos@vgtu.lt

BAIGIAMŲJŲ DARBŲ TALPINIMAS Į eLABa ETD

 
Baigiamųjų darbų ir disertacijų talpinimas į eLABa ETD – Lietuvos elektroninės tezės ir disertacijos (eLABa dalis), eLABa – Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos informacinė sistema.
 
eLABa tikslas – informacinių technologijų priemonėmis centralizuotai tvarkyti mokslinių tyrimų, eksperimentinei (socialinei, kultūrinei) plėtrai ir studijoms reikiamus dokumentus, Lietuvos mokslo ir studijų sistemos dalyvių mokslinės veiklos rezultatus.
 
Kiekvienais metais katedrų vedėjai atrenka geriausius VGTU magistrų baigiamuosius darbus, kuriuos darbo autoriai turi įvesti į eLABa ETD per tris dienas po viešo gynimo. Į eLABa ETD taip pat talpinamos visos VGTU apgintos daktaro disertacijos ir jų santraukos. Daktarai savo darbus turi įvesti per 15 dienų po viešo gynimo.
 
Jungimasis į eLABa ETD: https://talpykla.elaba.lt
Prisijungimui reikia naudoti institucinius prisijungimo duomenis (duomenis, kuriais jungiamasi prie visų VGTU e.paslaugų)

Darbų talpinimo instrukcija >>>
 
Įsakymai ir nuostatai:
 
Iškilus klausimų, prašome kreiptis į Leidinių skolinimo ir saugojimo skyrių, 101 kab. el. paštu abonementas@vgtu.lt arba telefonu (8-5) 274 49 00
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Gabrielė Aleksevičiūtė
  • Asta Katinaitė Griežienė
  • Tomas Bakšinskas
  • Sandra Vaičiūnaitė
  • Orinta Sajetienė