Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Biblioteka Duomenų bazės Bibliografinės informacijos tvarkymo įrankiai

BIBLIOGRAFINĖS INFORMACIJOS TVARKYMO ĮRANKIAI

EndNote (iki 2021 03 31)
Bibliografinės informacijos tvarkymo įrankis, leidžiantis rinkti bibliografinę informaciją iš įvairių elektroninių informacijos šaltinių, patogiai ją tvarkyti, dalintis, cituoti ir sudaryti literatūros sąrašus.
 
Laisvai prieinamas bibliografinių nuorodų tvarkymo įrankis, padedantis rinkti, tvarkyti ir sisteminti sukauptą bibliografinę informaciją bei pilnus publikacijų tekstus, taip pat cituoti ir sudaryti literatūros sąrašus. Be to, programa leidžia dalintis sukaupta informacija su kolegomis, skelbti savo mokslinės veiklos rezultatus, stebėti, komentuoti ir palaikyti bendradarbiavimo ryšius su kitais mokslininkais. VGTU įtraukė savo citavimo stilių į Mendeley citavimo stilių duomenų bazę – rinkitės Vilniaus Gedimino technikos universitetą. 
Mendeley naudojimosi instrukcija >>> Daugiau informacijos apie įrankio galimybes Edgaro Timinsko pranešime bei Lucie Boudová pranešime.
 
RefWorks (iki 2019-06-30)
Bibliografinės informacijos tvarkymo įrankis leidžia rinkti bibliografinę informaciją, patogiai ją tvarkyti, dalintis, atlikti paiešką duomenų bazėse ir bibliotekų kataloguose, importuoti informaciją iš duomenų bazių, cituoti ir sudaryti literatūros sąrašus.
Pirmą kartą junkitės iš VGTU kompiuterių tinklo ir užpildykite registracijos formą paspaudę Sign Up for a New Account. El. paštu gausite registraciją patvirtinantį laišką su Jūsų susikurtu vartotojo vardu, slaptažodžiu ir grupės kodu Group Code, kurį įvedę, galėsite naudotis įrankiu iš bet kurio kompiuterio.
Vartotojo vadovas anglų kalba >>>
 
SVARBU RefWorks įrankio naudotojams! 
Ruošiamasi atnaujinti bibliografininės informacijos tvarkymo įrankį RefWorks, todėl  iki š.m. liepos 1 d.  įrankio naudotojų prašome susikurti naujas paskyras ir į jas perkelti senose paskyrose esančius įrašus. To nepadarius iki liepos 1 d., paskyra bus panaikinta ir joje likę neperkelti įrašai bus ištrinti.
Kaip susikurti naują paskyrą >>>
Kaip perkelti įrašus >>>
 
ZoteroNemokamas bibliografinės informacijos tvarkymo įrankis, leidžiantis rinkti ir kaupti bibliografinę informaciją iš bibliotekų katalogų, duomenų bazių bei internetinių šaltinių, cituoti bei sudaryti naudotos literatūros sąrašą savo moksliniame darbe. Duomenų sinchronizavimo pagalba vartotojas savo sukauptus įrašus gali pasiekti iš bet kurio kompiuterio.
Vartotojo vadovai >>> 
 
 
Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Informacijos konsultantus,
Saulėtekio al. 14, 204 kab., telefonu (8-5) 251 22 50 (vidinis 9250), el. paštu infokonsultantai@vgtu.lt
  • Puslapio administratoriai:
  • Gabrielė Aleksevičiūtė
  • Asta Katinaitė Griežienė
  • Tomas Bakšinskas
  • Sandra Vaičiūnaitė
  • Orinta Sajetienė