Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Biblioteka El. ištekliai Duomenų bazės Bibliografinės informacijos tvarkymo įrankiai

BIBLIOGRAFINĖS INFORMACIJOS TVARKYMO ĮRANKIAI

Citavi (iki 2018 10 31)
Bibliografinės informacijos tvarkymo įrankis, padedantis rinkti, tvarkyti ir sisteminti sukauptą bibliografinę informaciją, taip pat cituoti ir sudaryti literatūros sąrašus. Citavi duomenų bazėje yra įtrauktas ir VGTU bibliotekos el. katalogas. Registracijai prie Citavi turite naudoti VGTU el. pašto adresą  >>>
Virtuali pagalba >>>
 
Bibliografinės informacijos tvarkymo įrankis, leidžiantis rinkti bibliografinę informaciją iš įvairių elektroninių informacijos šaltinių, patogiai ją tvarkyti, dalintis, cituoti ir sudaryti literatūros sąrašus.
 
Laisvai prieinamas bibliografinių nuorodų tvarkymo įrankis, padedantis rinkti, tvarkyti ir sisteminti sukauptą bibliografinę informaciją bei pilnus publikacijų tekstus, taip pat cituoti ir sudaryti literatūros sąrašus. Be to, programa leidžia dalintis sukaupta informacija su kolegomis, skelbti savo mokslinės veiklos rezultatus, stebėti, komentuoti ir palaikyti bendradarbiavimo ryšius su kitais mokslininkais.
Mendeley citavimo stilių duomenų bazėje yra įtrauktas VGTU citavimo stilius! Instrukcija, kaip įsidiegti >>> 
Daugiau informacijos apie įrankio galimybes galite rasti Edgaro Timinsko pranešime arba bibliotekos parengtame virtualiame gide.
 
 
RefWorks (iki 2019 06 30)
Bibliografinės informacijos tvarkymo įrankis leidžia rinkti bibliografinę informaciją, patogiai ją tvarkyti, dalintis, atlikti paiešką duomenų bazėse ir bibliotekų kataloguose, importuoti informaciją iš duomenų bazių, cituoti ir sudaryti literatūros sąrašus.
Pirmą kartą junkitės iš VGTU kompiuterių tinklo ir užpildykite registracijos formą paspaudę Sign Up for a New Account. El. paštu gausite registraciją patvirtinantį laišką su Jūsų susikurtu vartotojo vardu, slaptažodžiu ir grupės kodu Group Code, kurį įvedę, galėsite naudotis įrankiu iš bet kurio kompiuterio.
Vartotojo vadovas anglų kalba >>>
 
ZoteroNemokamas bibliografinės informacijos tvarkymo įrankis, leidžiantis rinkti ir kaupti bibliografinę informaciją iš bibliotekų katalogų, duomenų bazių bei internetinių šaltinių, cituoti bei sudaryti naudotos literatūros sąrašą savo moksliniame darbe. Duomenų sinchronizavimo pagalba vartotojas savo sukauptus įrašus gali pasiekti iš bet kurio kompiuterio.
Vartotojo vadovai >>>
  • Puslapio administratoriai:
  • Asta Katinaitė Griežienė
  • Tomas Bakšinskas
  • Orinta Sajetienė
  • Indrė Ereminė
  • Justė Kareivaitė