Biblioteka Bahman Peyravi daktaro disertacijos gynimas

Bahman Peyravi daktaro disertacijos gynimas

2017-08-31 10:00 val.
VGTU Senato posėdžių salėje (Saulėtekio al. 11, Vilnius)

Bus ginama BAHMAN PEYRAVI daktaro disertacija tema: „Tarptautinio gerosios inovacijų vadybos praktikos perdavimo Europos integracijos sąlygomis modeliavimas“ (socialinių mokslų sritis, vadyba – 03S).

Mokslinis vadovas
prof. habil. dr. Borisas MELNIKAS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, vadyba – 03S).
Disertacijos gynimo taryba

Pirmininkas
doc. dr. Renata KORSAKIENĖ (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, vadyba – 03S).
Nariai:
prof. habil. dr. Romualdas GINEVIČIUS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, vadyba – 03S),
prof. dr. Bronius NEVERAUSKAS (Kauno technologijos universitetas, vadyba – 03S),
habil. dr. Marek SZARUCKI (Krokuvos ekonomikos universitetas, Lenkija, vadyba – 03S),
doc. dr. Živilė TUNČIKIENĖ (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, vadyba – 03S).

Daktaro disertaciją galima peržiūrėti interneto talpykloje ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto bibliotekoje.