Biblioteka Karolio Žvinio daktaro disertacijos gynimas

Karolio Žvinio daktaro disertacijos gynimas

2017-05-23 10:00 val.
VGTU Senato posėdžių salėje (Saulėtekio al. 11, Vilnius)

bus ginama KAROLIO ŽVINIO daktaro disertacija tema: „Vartotojų sukuriamų srautų balansavimas heterogeninio korinio ryšio tinkluose“.
(technologijos mokslų sritis, elektros ir elektronikos inžinerija – 01T).

Mokslinis vadovas
doc. dr. Darius GURŠNYS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, elektros ir elektronikos inžinerija – 01T).

Disertacijos gynimo taryba

Pirmininkas
prof. habil. dr. Romanas MARTAVIČIUS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, elektros ir elektronikos inžinerija – 01T).
Nariai:
dr. Ali DZIRI (Nacionalinė menų ir amatų konservatorija, Prancūzija, elektros ir elektronikos inžinerija – 01T),
doc. dr. Lina NARBUTAITĖ (Kauno technologijos universitetas, elektros ir elektronikos inžinerija – 01T),
prof. dr. Dalius NAVAKAUSKAS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, elektros ir elektronikos inžinerija – 01T),
prof. dr. Artūras SERACKIS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, elektros ir elektronikos inžinerija – 01T).

Daktaro disertaciją galima peržiūrėti interneto talpykloje ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto bei Valstybinio mokslinių tyrimų instituto fizinių ir technologijos mokslų centro bibliotekose.