Biblioteka Seminaras „Kūrybiškas mokytojas rytojaus mokyklai“, skirtas švietimo sistemos dalyviams ir atstovams

2017-05-23 09:00 val.
SRA-I 05 auditorija, Saulėtekio al. 11, Vilnius

VšĮ Kauno mokslo ir technologijų parkas gegužės 23 d. SRA-I 05 auditorijoje, Saulėtekyje organizuoja seminarą „Kūrybiškas mokytojas rytojaus mokyklai“, skirtą švietimo sistemos dalyviams ir atstovams. Šiame seminare turi galimybę dalyvauti ne tik visa VGTU bendruomenė (studentai, dėstytojai, mokslininkai, tyrėjai ir kt.), bet ir seminaro dalyviai iš išorės, kas prisidėtų prie bendro VGTU įvaizdžio ir populiarumo formavimo.
Ypatingai kviečiami dėstytojai dirbantys su moksleiviais. Dalyviams bus užskaitytas edukologinių kompetencijų tobulinimas 3 akad. val.