Biblioteka Vytauto Jociaus daktaro disertacijos gynimas

Vytauto Jociaus daktaro disertacijos gynimas

2017-08-28 14:00 val.
VGTU Senato posėdžių salėje (Saulėtekio al. 11, Vilnius)

Bus ginama VYTAUTO JOCIAUS daktaro disertacija tema: „Cemento tipo, užpildų ir oro kiekio mišinyje įtaka betono atsparumui ugniai“ (technologijos mokslų sritis, medžiagų inžinerija – 08T)

Mokslinis vadovas
doc. dr. Gintautas SKRIPKIŪNAS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, medžiagų inžinerija – 08T).

Disertacijos gynimo taryba

Pirmininkas
dr. Viktor GRIBNIAK (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, medžiagų inžinerija – 08T).
Nariai:
dr. Diana BAJARE (Rygos technikos universitetas, medžiagų inžinerija – 08T),
dr. Irmantas BARAUSKAS  (Kauno technologijos universitetas, chemijos inžinerija – 05T),
dr. Marijonas SINICA (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, medžiagų inžinerija – 08T),
prof. dr. Juozas VALIVONIS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, statybos inžinerija – 02T).

Daktaro disertaciją galima peržiūrėti interneto talpykloje ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto bibliotekoje.